Prezentacja
Demo
Automatyzacja

Moduł Automatyzacji w wersji LITE

Nowy Moduł Automatyzacji w systemie ITManager to odpowiedź na aktualne wymagania zespołów IT. W efekcie udostępniliśmy funkcjonalności osiągalne do tej pory tylko w międzynarodowych systemach klasy Enterprise. Wiele z tych funkcji dostępne jest w darmowej wersji modułu.

Data dodania: 31/08/2020

Autor: Tomasz Fiałkowski

Moduł Automatyzacji w wersji LITE – bezpłatnie

Wprowadziliśmy nowy Moduł Automatyzacji w systemie ITManager jako to odpowiedź na aktualne wymagania zespołów IT. W efekcie udostępniliśmy funkcjonalności osiągalne do tej pory tylko w międzynarodowych systemach klasy Enterprise. Wiele z tych funkcji dostępne jest w darmowej wersji modułu – w wersji LITE.

GŁÓWNE FUNKCJE WERSJI LITE

  • kreator zadań
  • szablony operacji
  • instalacja aplikacji oraz skryptów
  • dystrybucja plików oraz folderów
  • globalne wysyłanie wiadomości do użytkowników

Szczegółowe informacje o funkcjonalnościach wersji LITE oraz możliwość rejestracji bezpłatnej licencji tutaj >>

Jeżeli masz pytania lub chcesz przekonać się jak system sprawdzi się w Twojej firmie, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

30 dni okresu testowego, pełna funkcjonalność, instalacja przez naszych specjalistów, własne środowisko testowe, wsparcie techniczne, dedykowane szkolenie.

Umów bezpłatną konsultację
Laptop
download-icon

Pobierz demo systemu

30 dni okresu testowego, pełna funkcjonalność, instalacja przez naszych specjalistów, własne środowisko testowe, wsparcie techniczne, dedykowane szkolenie

Pobierz demo